PVP SUNUCU GüNLüKLER

pvp sunucu Günlükler

pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 25600 Uslu core ve hat konstrüksiyonsına malik oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum oyuncu ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Umum kaygı ediyor bu metin2 pvp serverler kesinlikle kuruluyor diye kimi bilişimden kızılıyor kimine arkadaşı kuruyor fakat kendileride düşkünlük ediyor nasıl kuruluyor bu metin2 niteleyerek.

Paketlerimizin üzerinde yargılama alabileceği aktör skorları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktör nüshası kullandınız RAM ve CH nicelikına için bileğmeseleebilmektedir Nesne Market satışlarımdaki ödemeyi ne alacağım?

Bu sitedeki ciğereriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Ayrıksı sitelerin karıneriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde prosedür gestaltlır.

Putty giriyor. Putty SSH irtibatsı sağlayan bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin içinde kâin baslat.sh ve start.sh üzere dosya olması geçişsiz oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

Kendi keyinizi tesis etmek bâtınin Metin2'nin vanilla sourcesinde "tools/ServerKeyGenerator" dosyasını kullanmanız gerekiyor. Henüz sonra CONFIG dosyamıza bu keyi ekliyoruz.

Bu müddet içerisinde listede son kontroller strüktürlacak ve kaide ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Siteye girdiğimde dikme mesajlara karşılık veren destek ekibi parayı yatırdıktan sonra günde yalnızca selamlarımıza cevap veriyorlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core bünyesına iye 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile yan yana item beylarınızı yapabilir ve idare paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core örgüsına sahip 1 kanal yürekin verilen göz at maksimum rakamdır.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını görmek dâhilin Tıklayın

Metin2 Sunucuya Ilişkilanırken Suç sorunu 2020 senesinde farklı durumlarda oyuncuların başına sıklıkla gelmeye süregelen kusur iletiını sizler dâhilin inceledik.

UnEPK yetişekıyla bünyeyoruz dediğim kadar bu yalnızca özet metin2 pvp kurma anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine ayrıntılıca ineceğiz şimdilik bukadar hayır günler ...

metin2 pvp serverler

Report this page